
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX57-1-60-R33
LED Lighting COBS MODULES ENGINES
Περιγραφή
Duris® E 2835 GW JTLMS3.EM Η έκδοση PRE - διαμορφωμένη έκδοση LED PPA 2835 με πρότυπο αποτύπωμα 2835 παρέχει ανταγωνιστική αξία σε επίπεδο εφαρμογής και συστήματος. Το Duris® E 2835 0.2 W softlinear συνδυάζει καλή μηχανική ευελιξία και μια ευρεία γωνία δέσμης σε μια συμπαγής μορφή (2,8 mm x 3,5 mm). Αυτό το προϊόν ταιριάζει καλά σε ευέλικτες λωρίδες γενική εφαρμογή φωτισμού. Το Duris® E 2835 δεν αποτυγχάνει ποτέ να εντυπωσιάσει με την απόδοσή του στο επίπεδο του συστήματος.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 2,5 mm x 3,5 mm |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 3000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 25 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 60 μ.Μ. |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 3.15 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 180 MW |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 100 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Σχήμα φακού: | Ορθογώνιος |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτος |
| Σειρά: | GW JTLMS3 |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 200000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Δοχείο |
| Τύπος: | Mid - LED Power |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65113A6703 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW JTLMS3.EM - G9H1 - xx57-1-60-R33, China GW JTLMS3.EM-G9H1-XX57-1-60-R33 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:LS M67F - u1v1-1-1-20-r18-z
Επόμενη:GW JTLMS1.em - GWH4-XX52-1-60
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







