
Περιγραφή
Φωτοδίοδο πείρου SFH 203
Αιτήσεις
- Έλεγχος πρόσβασης και ασφάλεια
- Συσκευές & Εργαλεία
Χαρακτηριστικά
- Πακέτο: Καθαρίστε το εποξικό
- ESD: 2 kV acc. σε ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001 (HBM, Class 2)
- εύρος μήκους κύματος (S10%) 400 nm έως 1100 nm
- Σύντομος χρόνος μεταγωγής (τύπος 5 ns)
- 5 mm LED πλαστικό πακέτο
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Φωτοδιόδοι |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Φωτοδιόδοι |
| Πακέτο \/ θήκη: | T-1 3/4 |
| Στυλ στήριξης: | Με τρύπα |
| Μέγιστο μήκος κύματος: | 850 nm |
| Σκούρο ρεύμα: | 1 NA |
| VR - Αντίστροφη τάση: | 50 V |
| Χρόνος αύξησης: | 5 ns |
| Ώρα πτώσης: | 5 ns |
| Βαθμοί γωνίας μισής έντασης: | 20 βαθμοί |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 100 C |
| Σειρά: | SFH 203 |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Υψος: | 9 mm |
| Εάν - προωθητικό ρεύμα: | 80 μ.Μ. |
| Μήκος: | 5,9 mm |
| Ισοδύναμη ισχύ θορύβου - NEP: | 2.9E -14 w\/sqrt Hz |
| Συσκευασία: | Ογκος |
| PD - Διάρκεια ισχύος: | 150 MW |
| Φωτοκατάτατο: | 80 ua |
| Τύπος προϊόντος: | Φωτοδιόδοι |
| Απόκριση: | 0.62 A/W |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 1000 |
| Υποκατηγορία: | Οπτικοί ανιχνευτές και αισθητήρες |
| VF - Τάση προς τα εμπρός: | 1.3 V |
| Πλάτος: | 5 mm |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q62702P0955 |
| Βάρος μονάδας: | 0. 008113 oz |
Δημοφιλείς Ετικέτες: SFH 203, Κίνα SFH 203 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:SFH 203 FA
Επόμενη:SFH 4718a
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







