
GW CS8PM1.CM - KTLP - xx56-1
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 3500K OSLON SSL
Περιγραφή
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.CM Υψηλότερη απόδοση. Χαμηλότερη θερμική αντίσταση. Εκτεταμένο εύρος συνθηκών οδήγησης. Αυτό το OSLON SSL Family New Generation LED προσφέρει ένα προ -εστιασμένο μοτίβο ακτινοβολίας καθιστώντας την ιδανική επιλογή για εφαρμογές φωτισμού spot.
Αιτήσεις
- ψυχαγωγία
- Εσωτερικός φωτισμός
- Outdoor & Industrial Lighting
Χαρακτηριστικά
- Πακέτο: Κεραμικό πακέτο SMT με φακό σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 80 βαθμοί
- θερμοκρασία χρώματος: 2700K - 4000 k
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- φωτεινή ροή: τύπος . 106 lm @ 3000 k, 85 μοίρες
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 106 lm/w @ 3000 k, 85 μοίρες
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 3500 K |
| Φωτεινή ένταση: | 54.2 CD |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 103 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 90 |
| Γωνία προβολής: | 80 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός τρέχουσα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.85 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 1 W |
| Μήκος: | 3 χιλιοστά |
| Πλάτος: | 3 χιλιοστά |
| Υψος: | 2.21 χιλιοστά |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 125 C |
| Σειρά: | GW CS8PM1.CM |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| 600 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Όσλον |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65112A1157 |
| Βάρος μονάδας: | 0,000882 oz |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW CS8PM1.CM - KTLP - xx56 - 1, China GW CS8PM1.CM - ktlp-xx56-1 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







