
CXM-9-27-90-36-AA10-F3-3
Λευκά LEDs White 2700 K 90-CRI, CXM-9 Series
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά:
• Χαρακτηριστική απόδοση και αποτελεσματικότητα υψηλής αυγής
• Πάνω από 1.085 LM, 130 LPW @ 3000K, 80CRI, 85ºC
• Πάνω από 1.160 lm, 140 LPW @ 5000K, 80CRI, 85ºC
• CCT Range 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K και 6500K
• 80 ή 90 CRI MIN. Έως 95 λεπτά. σε ζεστό λευκό
• 2 βήματα και 3 βήματα Macadam Ellipse Color Binning Accuracy
• Εξαιρετική ομοιομορφία οπτικών εκπομπών και χρώμα σε σχέση
• Εξαιρετική μακροπρόθεσμη σταθερότητα χρώματος
• Ανώτερη θερμική αγωγιμότητα για ομοιόμορφη εξάπλωση θερμότητας
• φιλικό προς το περιβάλλον: ROHS και φτάνετε σε συμμόρφωση
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Συσκευές φωτισμού |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | COB - chip - στο - πίνακα |
| Χρώμα φωτισμού: | Λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 2700 K |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 90 |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 34 V |
| Μήκος: | 13,5 mm |
| Πλάτος: | 13,5 mm |
| Υψος: | 1,37 mm |
| Σειρά: | Xnova |
| Συσκευασία: | Δίσκος |
| Μάρκα: | Συσκευές φωτισμού |
| Μέγεθος LED: | 15 mm x 15 mm x 1,37 mm |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 300 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Τύπος: | Mid - LED Power |
Δημοφιλείς Ετικέτες: CXM-9-27-90-36-AA10-F3-3, China CXM-9-27-90-36-AA10-F3-3 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







