
MP-3014-1100-50-80
Λευκά LEDs White 5000 K 80-CRI, MP-3014 σειρά
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά:
• υψηλή αποτελεσματικότητα
• Επιλογές CRI: Ελάχιστο 70, 80, 90
• Χαμηλή θερμική αντίσταση
• Συμβατό με τον αυτόματο εξοπλισμό τοποθέτησης
• Συμβατό με τη διαδικασία συγκόλλησης υπέρυθρης ακτινοβολίας
• ROHS και φτάστε σε συμμόρφωση
Αιτήσεις
• Γραμμική φθορίζουσα
• A - λαμπτήρες
• Φωτισμός πάνελ
• Φώτα κάτω
• Αρχιτεκτονικός φωτισμός
• Λίγκα πάνελ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Συσκευές φωτισμού |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 3014 |
| Χρώμα φωτισμού: | Δροσερό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 5000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 28 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 110 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 60 μ.Μ. |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.85 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 171 MW |
| Μήκος: | 3 mm |
| Πλάτος: | 1,4 mm |
| Υψος: | 0,52 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 85 C |
| Χρώμα φακού: | Χρωματισμένος |
| Διαστάσεις φακού: | 2,6 mm x 1 mm |
| Σχήμα φακού: | Ορθογώνιος |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτος |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Συσκευές φωτισμού |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 5000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Τύπος: | LED χαμηλής ισχύος |
| Βάρος μονάδας: | 0.002343 ουγκιά |
Δημοφιλείς Ετικέτες: MP-3014-1100-50-80, China MP-3014-1100-50-80 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:CXM-9-35-90-36-AA40-F5-3
Επόμενη:CXM-14-40-90-36-AC30-F4-3
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







