
2005-7641
Μπλοκ τερματικού τερματικού εγκατάστασης πολλαπλών επιπέδων
Περιγραφή
Block τερματικού τερματικού εγκατάστασης πολυεπίπεδου επιπέδου. με λειτουργικές υποδοχές. 4 mm²; με n - Αποσυνδέστε τον σύνδεσμο διαφάνειας; NT/L/PE; Push - στο Cage Clamp®; 4,00 mm². γκρί
Multielevel Εγκατάσταση Terminal Block, Series 2005, Εργαλείο λειτουργίας
Αυτό το μπλοκ τερματικών εγκατάστασης πολλαπλών επιπέδων (αριθμός στοιχείου 2005 - 7641) έχει σχεδιαστεί για να συνδέει τους αγωγούς γρήγορα και εύκολα. Τα μήκη της λωρίδας πρέπει να είναι μεταξύ 11 mm και 13 mm όταν συνδέονται οι αγωγοί σε αυτό το πολυεπίπεδο μπλοκ τερματικού εγκατάστασης. Αυτό το προϊόν διαθέτει τερματικά αγωγών και χρησιμοποιεί Push - στο Cage Clamp®. Το Push - στην τεχνολογία CAGE CLAMP® παρέχει μια καθολική λύση σύνδεσης για όλους τους τύπους αγωγών. Επιτρέπει τόσο συμπαγές όσο και λεπτό - λανθάνοντες αγωγοί με φερρίνα να εισάγονται απευθείας στο σημείο σύσφιξης χωρίς την ανάγκη για εργαλεία. Αυτό το τερματικό μπλοκ εγκατάστασης πολλαπλών επιπέδων είναι κατάλληλο για διατομές αγωγού που κυμαίνονται από 0,5 mm² έως 6 mm². Διαθέτει τρία επίπεδα και τέσσερα σημεία σύσφιξης που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να συνδέσετε τρεις δυνατότητες. Το γκρίζο περίβλημα είναι κατασκευασμένο από πολυαμίδιο (ΡΑ66) για μόνωση. Αυτά τα μπλοκ τερματικών τερματικών σιδηροδρομικών σταθμών εγκατάστασης τοποθετούνται χρησιμοποιώντας ράγες DIN-35.
Δεδομένα σύνδεσης
| Μονάδες σύσφιξης | 4 |
| Συνολικός αριθμός δυναμικών | 3 |
| Αριθμός επιπέδων | 3 |
Σύνδεση 1
| Τεχνολογία σύνδεσης | Push - στο Cage Clamp® |
| Τύπος ενεργοποίησης | Εργαλείο λειτουργίας |
| Υλικά που συνδέονται με τους αγωγούς | Χαλκός |
| Ονομαστική Σταυρός - Τμήμα | 4 mm² |
| Αγωγός | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Στερεό αγωγό. Push - κατά τον τερματισμό | 1,5… 6 mm² / 14… 10 AWG |
| Λεπτό - λανθάνοντα αγωγός | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Λεπτό - λανθάνον αγωγός; με μονωμένο φεγγάρι | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Λεπτό - λανθάνον αγωγός; με ferrule? Push - κατά τον τερματισμό | 1,5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| ΣΗΜΕΙΩΣΗ (Τμήμα Crossor Crossor -) | Ανάλογα με το χαρακτηριστικό του αγωγού, ένας αγωγός με ένα μικρότερο σταυρό - μπορεί επίσης να εισαχθεί μέσω push - κατά τον τερματισμό. |
| Μήκος λωρίδας | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 ίντσες |
| Κατεύθυνση καλωδίωσης | Μπροστά - καλωδίωση εισόδου |
Φυσικά δεδομένα
| Πλάτος | 6,2 mm / 0,244 ίντσες |
| Υψος | 123,9 mm / 4,878 ίντσες |
| Βάθος από το άνω - άκρη του din - σιδηροτροχιά | 41,7 mm / 1,642 ίντσες |
Μηχανικά δεδομένα
| Πιθανή σήμανση | NT/L/PE |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηροτροχιά DIN-35 |
| Επίπεδο σήμανσης | Κεντρική/πλευρική σήμανση |
Υλικά δεδομένα
| Σημείωση (δεδομένα υλικού) | Οι πληροφορίες σχετικά με τις προδιαγραφές υλικών μπορούν να βρεθούν εδώ |
| Χρώμα | γκρί |
| Υλική ομάδα | I |
| Μονωτικό υλικό (κύριο περίβλημα) | Πολυαμίδιο (PA66) |
| Κατηγορία φλεγμονής ανά UL94 | V0 |
| Φορτίο πυρκαγιάς | 0,35mJ |
| Βάρος | 31,5g |
Περιβαλλοντικές απαιτήσεις
| Θερμοκρασία επεξεργασίας | -35… +85 βαθμός |
| Συνεχής θερμοκρασία λειτουργίας | -60… +105 βαθμός |
Εμπορικά δεδομένα
| Ομάδα προϊόντων | 22 (topjob s) |
| PU (SPU) | 50 τεμ. |
| Τύπος συσκευασίας | κουτί |
| Χώρα προέλευσης | ΚΝΗ |
| Ας | 4055143042239 |
| Τελωνειακός αριθμός τιμολογίων | 85369010000 |
Ταξινόμηση προϊόντων
| USTPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-25 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-25 |
| Etim 9.0 | EC001329 |
| Etim 8.0 | EC001329 |
| Eccn | Χωρίς ταξινόμηση των ΗΠΑ |
Συμμόρφωση με το περιβάλλον
| CAS - Όχι. | 7439-92-1 |
| Προσεγγίστε την υποψήφιο κατάλογο ουσίας | Μόλυβδος |
| Κατάσταση συμμόρφωσης ROHS | Συμμορφούμενη, χωρίς απαλλαγή |
| Εξαίρεση ROHS | 6(c) 7(a) 7(c)-I 7 (γ) -} ii |
Δημοφιλείς Ετικέτες: 2005-7641, Κίνα 2005-7641 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







