
FP11085_LISA2 - rs-clip
LED φακοί και συγκροτήματα μεμονωμένο φακό
Περιγραφή
Οι φακοί φωτισμού LEDIL LISA2 LED είναι παραλλαγές διαμέτρου 9,9mm και 10mm με κόλλα ή κλιπ συμβατά με έως και 3535 πακέτα LED LED. Οι φακοί φωτισμού LEDIL LISA2 LED έρχονται με ένα μικρό αποτύπωμα κατάλληλο για σφιχτή διάταξη PCB. Αυτοί οι φακοί φωτισμού LED είναι φακοί μικροσκοπικής συνολικής εσωτερικής αντανάκλασης (TIR) για καταστήματα κοσμημάτων, φώτα ανάγνωσης, φανούς και προβολείς.
Χαρακτηριστικά
- Μικρό αποτύπωμα κατάλληλο για σφιχτή διάταξη PCB
- Παραλλαγή διαμέτρου 9,9mm με κόλλα ή κλιπ
- Συμβατό με έως και 3535 πακέτα LED LED
- Διάφορη επιλογή γωνιών δέσμης που κυμαίνονται από πραγματικό σημείο έως πλάτος, συμπεριλαμβανομένου του οβάλ μοτίβο
Αιτήσεις
- Καταστήματα κοσμημάτων
- Φώτα ανάγνωσης
- Φακοί
- Προβολέας
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Μολύβι |
| Κατηγορία προϊόντων: | Φακοί και συγκροτήματα LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προσεγγίστε - SVHC: | Καθέκαστα |
| Τύπος προϊόντος: | LED φακοί |
| Τύπος: | Συναρμολόγηση φακών |
| Διάμετρος: | 9,9 mm |
| Γωνία προβολής: | 18 βαθμοί |
| Συσκευασία: | Ογκος |
| Μάρκα: | Μολύβι |
| Χρώμα: | Σαφής |
| Υψος: | 7 mm |
| Μήκος: | 9,9 mm |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 100 |
| Στυλ: | Γύρω |
| Υποκατηγορία: | LED φωτισμός |
| Στυλ τερματισμού: | Κλιπ, κόλλα |
| Πλάτος: | 9,9 mm |
| Βάρος μονάδας: | 0.015062 oz |
Δημοφιλείς Ετικέτες: FP11085_LISA2 - rs - clip, China FP11085_LISA2-RS-clip Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:FA11904_TINA3-WWW
Επόμενη:CS16577_STRADELLA - IP-28-VSM
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







