
C16378_STRADA-2X2-FR
LED φακοί και συγκροτήματα φακών Array Rectang 4 POS 50x50mm (d) 0mm
Περιγραφή
Strada-2x2-FR ασύμμετρη δέσμη προβολέα για προβολείς σιδηροδρομικές γραμμές σύμφωνα με το ρωσικό κανονιστικό
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Μολύβι |
| Κατηγορία προϊόντων: | Φακοί και συγκροτήματα LED |
| Τύπος προϊόντος: | Φακοί LED |
| Τύπος: | Multi - φακός |
| Για χρήση με: | Cree, Lumilile, Nichia, Osram, Samsung, Σεούλ |
| Γωνία προβολής: | 24 βαθμούς, 25 βαθμούς |
| Συσκευασία: | Δίσκος |
| Μάρκα: | Μολύβι |
| Χρώμα: | Σαφής |
| Υψος: | 11,8 mm |
| Μήκος: | 50 mm |
| Σχήμα: | Πλατεία |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 160 |
| Υποκατηγορία: | LED φωτισμός |
| Πλάτος: | 50 mm |
| Βάρος μονάδας: | 0.481490 oz |
Δημοφιλείς Ετικέτες: C16378_STRADA-2X2-FR, Κίνα C16378_STRADA-2X2-FR κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:C12868_FLARE_MAXI
Επόμενη:C14541_HB-2X2-RS
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







