
Περιγραφή
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Μολύβι |
| Κατηγορία προϊόντων: | Φακοί και συγκροτήματα LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Τύπος προϊόντος: | LED φακοί |
| Τύπος: | Φακός |
| Για χρήση με: | Cezos, Lumilile, Luminus, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Σεούλ |
| Γωνία προβολής: | 30 βαθμοί έως 98 βαθμούς |
| Συσκευασία: | Δίσκος |
| Μάρκα: | Μολύβι |
| Χρώμα: | Σαφής |
| Υψος: | 7 mm |
| Μήκος: | 285,6 mm |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο παραλληλόγραμμο |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 15 |
| Υποκατηγορία: | LED φωτισμός |
| Πλάτος: | 19,5 mm |
| Βάρος μονάδας: | 1 oz |
Δημοφιλείς Ετικέτες: C14454_Florence - 1r - o, China C14454_Florence-1R-O Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:CS16401_STRADA - IP-2x6-PX
Επόμενη:CA12374_TINA2-RS
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







