
SD-350B-12
Απομονωμένοι μετατροπείς DC/DC - Mount Chassis 330W 19-36vin 12vout 27.5a
Περιγραφή
Μέση Well SD Σειρά SD Single Output DC - Οι μετατροπείς DC είναι κατάλληλοι για συστήματα δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας μπαταρίας ή οχήματα μεταφοράς. Το μεταλλικό σασί σημαίνει Well SD μεμονωμένη έξοδο DC - Οι μετατροπείς DC διατίθενται σε συσκευές 15, 25, 50, 200, 350 και 500W.
Χαρακτηριστικά
- 2: 1 ευρύ φάσμα εισόδου
- Βραχυκύκλωμα / προστασία φόρτωσης / τάσης
- Χτισμένο - σε φίλτρο EMI, χαμηλό θόρυβο κυματισμού
- 100% πλήρες φορτίο - σε δοκιμή
- Υψηλή αξιοπιστία με εγγύηση 2 ετών
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Καλά καλά |
| Κατηγορία προϊόντων: | Απομονωμένοι μετατροπείς DC/DC - mount chassis |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Στυλ στήριξης: | Σασί |
| Αριθμός εξόδων: | 1 έξοδος |
| Ισχύς εξόδου: | 330 W |
| Τάση εισόδου, ονομαστική: | 24 V |
| Τάση εισόδου - min: | 19 V |
| Τάση εισόδου - max: | 36 V |
| Τάση εξόδου - κανάλι 1: | 12 V |
| Ρεύμα εξόδου - κανάλι 1: | 27.5 A |
| Τάση απομόνωσης: | 1,5 kV |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 20 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 60 C |
| Μήκος: | 215 mm |
| Πλάτος: | 115 mm |
| Υψος: | 50 mm |
| Βιομηχανία: | Βιομηχανικός |
| Προϊόν: | Απομονωμένος |
| Σειρά: | SD-350 |
| Μάρκα: | Καλά καλά |
| Τάση εισόδου: | 19 V έως 36 V |
| Τύπος προϊόντος: | Απομονωμένοι DC - μετατροπείς DC |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 12 |
| Υποκατηγορία: | DC - μετατροπείς DC |
| Βάρος μονάδας: | 2,425 λίβρες |
Δημοφιλείς Ετικέτες: SD-350B-12, China SD-350B-12 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:ELG-150-C1400B
Επόμενη:OWA-200E-24
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







