
LRS-350-48
Εξοικονόμηση τροφοδοσίας μεταγωγής 350.4W 48V 7.3A 115VAC ή 230VAC
Περιγραφή
Μέσο Well LRS -350 350 W AC/DC Ενιαία τροφοδοσία εξόδου είναι ένα ενιαίο - έξοδος κλειστό τροφοδοτικό τύπου με 30mm σχεδιασμού χαμηλού προφίλ. Υιοθετώντας μια εισροή 115VΚηλίδαή 230VΚηλίδα(Επιλέξτε με διακόπτη), ολόκληρη η σειρά παρέχει μια γραμμή τάσης εξόδου 3,3V, 4,2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V και 48V. Το LRS - 200 διαθέτει υψηλή απόδοση έως και 87,5%. Ένα ενσωματωμένο - σε μεγάλο χρονικό διάστημα - ανεμιστήρας ζωής επιτρέπει στο LRS - 350 για να εργαστεί από -30 βαθμούς σε +70 βαθμό με πλήρες φορτίο. Παρέχοντας μια εξαιρετικά χαμηλή κατανάλωση ενέργειας χωρίς φορτίο (μικρότερη από 0,75W), το LRS-350 επιτρέπει στο τελικό σύστημα να ανταποκρίνεται εύκολα στην παγκόσμια απαίτηση ενέργειας. Το μέσο WELL LRS-350 έχει πλήρεις λειτουργίες προστασίας και ικανότητα αντι-κοιλιακής δυνατότητας 5G.
Χαρακτηριστικά
- Εύρος εισόδου AC Επιλέξτε με διακόπτη
- Αντέχει 300VΚηλίδαεισροή υπερτάσεων για 5 δευτερόλεπτα
- Προστασία
- Βραχυκύκλωμα
- Παραφορτώνω
- Υπερνικά
- Πάνω - θερμοκρασία
- Αναγκαστική ψύξη αέρα από το ενσωματωμένο - στον ανεμιστήρα DC
- Χτισμένο - στον ανεμιστήρα ψύξης στο - εκτός ελέγχου
- 1U χαμηλό προφίλ
- Αντέχει δοκιμή δόνησης 5G
- Όχι - κατανάλωση ρεύματος φόρτωσης<0.75W
- Υψηλή θερμοκρασία λειτουργίας έως +70 βαθμό
- Υψηλή απόδοση, μεγάλη διάρκεια ζωής και υψηλή - αξιοπιστία
- 3ετής εγγύηση
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Καλά καλά |
| Κατηγορία προϊόντων: | Ενεργοποίηση τροφοδοσίας |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Προμήθειες εναλλαγής |
| Τάση εξόδου - κανάλι 1: | 48 VDC |
| Αριθμός εξόδων: | 1 έξοδος |
| Ισχύς εξόδου: | 350.4 W |
| Ανοίξτε το πλαίσιο/κλειστό: | Περίφρακτος |
| Τάση εισόδου: | 90 VAC έως 132 VAC, 180 VAC έως 264 VAC, 240 VDC σε 370 VDC |
| Ρεύμα εξόδου - κανάλι 1: | 7.3 A |
| Βιομηχανία: | Βιομηχανικός |
| Στυλ στήριξης: | Σασί |
| Μήκος: | 215 mm (8.465 in) |
| Πλάτος: | 115 mm (4,528 in) |
| Υψος: | 30 mm (1,181 in) |
| Σειρά: | LRS-350 |
| Εγκρίσεις: | UL60950-1 |
| Μάρκα: | Καλά καλά |
| Συμμόρφωση: | UL60950-1 |
| Συχνότητα εισόδου: | 47 Hz έως 63 Hz |
| Τάση απομόνωσης: | 3 kV |
| Κανονισμός φόρτωσης: | Ρυθμιζόμενος |
| Τύπος προϊόντος: | Ενεργοποίηση τροφοδοσίας |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 30 |
| Υποκατηγορία: | Προμηθεία τροφοδοσίας |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | LM350-10B48 LM350-20B48R2 LM350-22B36R2 |
| Βάρος μονάδας: | 1,676 λίβρες |
Δημοφιλείς Ετικέτες: LRS-350-48, China LRS-350-48 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







