
Περιγραφή
Τα μέσα HLG-100/120/150/185H LED τροφοδοτικά επεκτείνονται ώστε να περιλαμβάνουν τα HLG-100H (100W), HLG-120H (120W), HLG-150H (150W) και HLG-185H (185W). Το HLG-100/120/150/185H LED τροφοδοτικά διαθέτει σταθερή τάση, έξοδο σταθερού ρεύματος και υψηλή απόδοση έως και 94%. Αυτά σημαίνουν καλά HLG-100/120/150/185H LED Switching Supplies είναι IP65/IP67 σχεδιασμένο για εσωτερικές ή εξωτερικές εγκαταστάσεις για εφαρμογές φωτισμού LED και μετακίνησης σημάτων.
Χαρακτηριστικά
- Σταθερή τάση και έξοδος σταθερού ρεύματος
- Μεταλλικό περίβλημα με σχεδιασμό τάξης Ι
- Χτισμένο - σε ενεργή λειτουργία PFC
- Αξιολόγηση IP67 / IP65 για εσωτερικές ή εξωτερικές εγκαταστάσεις
- Επιλογές λειτουργίας:
- Ρυθμιζόμενη έξοδος μέσω ποτενσιόμετρου
- 3 σε 1 μείωση
- Χρονοδιακόπτης
- >62000 ώρες τυπική διάρκεια ζωής
Αιτήσεις
- LED φωτισμός δρόμου
- LED High - φωτισμός κόλπου
- Φωτισμός χώρου στάθμευσης
- LED ψάρεμα
- LED φωτισμός θερμοκηπίου
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Καλά καλά |
| Κατηγορία προϊόντων: | LED τροφοδοτικά |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Λειτουργία λειτουργίας: | Σταθερό ρεύμα (CC) |
| Ρεύμα εξόδου - κανάλι 1: | 7.8 A |
| Τάση εξόδου - κανάλι 1: | 24 VDC |
| Ισχύς εξόδου: | 187.2 W |
| Τάση εισόδου: | 90 VAC έως 305 VAC, 127 VDC σε 431 VDC |
| Αποχώρηση: | Με μείωση |
| Αριθμός εξόδων: | 1 έξοδος |
| Στυλ στήριξης: | Στήριγμα πλαισίου |
| Μήκος: | 228 mm (8,976 σε) |
| Πλάτος: | 68 mm (2,677 in) |
| Υψος: | 38,8 mm (1,528 in) |
| Βιομηχανία: | Βιομηχανικός |
| Πρότυπο: | Μικρός |
| Σειρά: | HLG-185H |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Μάρκα: | Καλά καλά |
| Ανοίξτε το πλαίσιο/κλειστό: | Περίφρακτος |
| Τύπος προϊόντος: | LED τροφοδοτικά |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 12 |
| Υποκατηγορία: | Προμηθεία τροφοδοσίας |
| Εμπορικό όνομα: | Σειρά HLG |
| Βάρος μονάδας: | 2,535 λίβρες |
Δημοφιλείς Ετικέτες: HLG-185H-24B, Κίνα HLG-185H-24B Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:HLG-150H-24A
Επόμενη:IRM-02-5
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







