
ERPF-400-24
Εξοικονόμηση τροφοδοσίας 400.8W 24V 16.7A PWRSupply PWRSupply
Περιγραφή
Η σειρά ERPF-400 είναι μια τροφοδοσία AC/DC με ενιαία έξοδος 400W με ενεργό σχεδιασμό PFC.IT υιοθετεί μια θήκη αλουμινίου και το εσωτερικό είναι ημι-πυρίμαχο, προστατεύοντας τα εσωτερικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα από την εκτόξευση και τη σκόνη. Με τις πλήρεις λειτουργίες προστασίας, το ERPF-400 είναι κατάλληλο για τις εφαρμογές ως υπαίθρια γράμματα καναλιών LED, πινακίδα, εμπορική προβολή κ.λπ.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Καλά καλά |
| Κατηγορία προϊόντων: | Ενεργοποίηση τροφοδοσίας |
| ROHS: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Προμήθειες εναλλαγής |
| Κανέλλου τάσης εξόδου 1: | 24 VDC |
| Αριθμός εξόδων: | 1 έξοδος |
| Ισχύς εξόδου: | 400.8 W |
| Ανοίξτε το πλαίσιο/κλειστό: | Περίφρακτος |
| Τάση εισόδου: | 90 VAC έως 264 VAC, 127 VDC σε 370 VDC |
| Έξοδος ρεύματος-καναλιού 1: | 16.7 A |
| Βιομηχανία: | Βιομηχανικός |
| Στυλ στήριξης: | Σασί |
| Μήκος: | 220,4 mm (8,677 in) |
| Πλάτος: | 120 mm (4,724 in) |
| Υψος: | 48 mm (1,89 ίντσες) |
| Σειρά: | ERPF-400 |
| Εγκρίσεις: | IEC/EN/UL60950-1 |
| Μάρκα: | Καλά καλά |
| Συμμόρφωση: | IEC/EN/UL 60950-1 |
| Αποδοτικότητα: | 90 % |
| Συχνότητα εισόδου: | 47 Hz έως 63 Hz |
| Τάση απομόνωσης: | 3 kVRMS |
| Κανονισμός φόρτωσης: | Ρυθμιζόμενος |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 60 C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 30 C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | - 30 c σε + 60 c |
| Τύπος προϊόντος: | Ενεργοποίηση τροφοδοσίας |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 9 |
| Υποκατηγορία: | Προμηθεία τροφοδοσίας |
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
| Βάρος μονάδας: | 2,425 λίβρες |
Δημοφιλείς Ετικέτες: ERPF-400-24, Κίνα ERPF-400-24 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:ERPF-400-12
Επόμενη:ERP-350-12
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







