
GW QSLMS1.SM - H8HV - xx33-1
Φν=39.0 ... 43.5 lm, mountingMethode: sdcm 3, 5000 k (αν=65 ma)
Περιγραφή
Osconiq® S 3030 GW QSLMS1.SM Το Osconiq® S 3030 είναι ένα πακέτο υψηλής αποτελεσματικότητας για εσωτερικές επαγγελματικές εφαρμογές. Χρησιμοποιεί την τεχνολογία τσιπ Sapphire Flip και την ειδική τεχνολογία φωσφόρου για να φτάσει σε ακόμη υψηλότερη απόδοση από πριν. Προσφέρει εξαιρετική αξιοπιστία και διαθέτει έναν τυπικό παράγοντα μορφής για να επιτρέψει την πτώση - σε αντικαταστάσεις.
Αιτήσεις
- Εσωτερικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: White SMT πακέτο
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- φωτεινή ροή: τύπος . 41.4 lm @ 4000 k
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 235 lm/w @ 4000 k
- Εφαρμογή: Κατάλληλο για γενικό φωτισμό
- Σταθερή βαθιά μείωση σε χαμηλό ρεύμα οδήγησης από 1mA
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Χρώμα φωτισμού: | Λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 5000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 39 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 65 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.71 V |
| Μήκος: | 3 mm |
| Πλάτος: | 3 mm |
| Υψος: | 0,75 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 105 C |
| Διαστάσεις φακού: | 2,65 mm x 2,65 mm |
| Σχήμα φακού: | Πλατεία |
| Σειρά: | GW QSLMS1.SM |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Διαμόρφωση: | Μονόκλινο |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| 4000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Osconiq |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65113A9604 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW QSLMS1.SM - H8HV - xx33 - 1, China GW QSLMS1.SM - H8HV-XX33-1 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







