
GW Q9LR35.PM - M5N4-XX52-1
Φν=220 ... 320 lm, 5700 k (αν=180 ma)
Περιγραφή
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.pm Η τελευταία έκδοση LED QFN Cast 5050 προσθέτει στην εντυπωσιακή γραμμή 5050 - της απόδοσης υψηλής αποτελεσματικότητας σε συνδυασμό με το Premium Lifetime. Αυτό το πακέτο Osconiq S 5050 Leadframe φέρνει τη σταθερότητα της ευρωστίας σε άλλο επίπεδο με ανώτερη προστασία διάβρωσης που ενισχύει περαιτέρω την καταλληλότητα για υπαίθριο επαγγελματικό φωτισμό.
Αιτήσεις
- Εσωτερικός φωτισμός
- Outdoor & Industrial Lighting
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: White SMT πακέτο, χρωματισμένη διάχυτη ρητίνη
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 1800K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- φωτεινή ροή: τύπος . 234 lm @ 4000 k
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 238 lm/w @ 4000 k
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Χρώμα φωτισμού: | Λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 5700 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 220 lm |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 70 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 180 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 5.45 V |
| Μήκος: | 5 mm |
| Πλάτος: | 5 mm |
| Υψος: | 0,75 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 105 C |
| Διαστάσεις φακού: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Σχήμα φακού: | Πλατεία |
| Σειρά: | Osconiq S5050 |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| 1500 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Osconiq |
| Τύπος: | Υψηλή απόδοση |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65113A9320 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW Q9LR35.PM - M5N4 - xx52-1, China GW Q9LR35.PM-M5N4-XX52-1 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







