
GW pusra2.hw - S6T2-M4-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.50 μmol/s (αν=700 ma)
Περιγραφή
Osconiq ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW Ολοκαίνουργιο, αναβαθμισμένο υψηλό - LED Power με την τελευταία τεχνολογία τσιπ του AMS OSRAM και τη νέα γενιά βελτιστοποιημένων φακών, παρέχοντας την κορυφαία απόδοση της βιομηχανίας, την ανώτερη ευρωστία και τη μεγάλη διάρκεια ζωής. Με τα κόκκινα υψηλής απόδοσης που διατίθενται σε τρία μήκη κύματος, η οικογένεια προσφέρει πέντε χρώματα για ευκολία σχεδιασμού και υψηλή ευελιξία για όλες τις ανάγκες του φάσματος της κηπουρικής.
Αιτήσεις
- Γεωργία & κηπουρική
- ψυχαγωγία
- Εσωτερικός φωτισμός
- εξωτερικός και βιομηχανικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: SMD εποξειδικό πακέτο με φακό σιλικόνης
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 μοίρες
- ακτινοβολούμενη ροή ( @ 700ma): τύπος . 1168 mw @ 85 depree (m3 bin)
- ακτινοβολία απόδοση ( @ 700mA): τύπος . 59.0% @ 85 βαθμοί (M3 Bin)
- ροή φωτονίων ( @ 700ma): τύπος . 5.15 μmol/s @ 85 βαθμοί (M3 Bin)
- αποτελεσματικότητα ροής φωτονίων ( @ 700mA): τύπος . 2.60 μmol/j @ 85 βαθμοί (M3 Bin)
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Χρώμα φωτισμού: | Λευκό |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 1089 MW |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 700 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.83 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 2 W |
| Μήκος: | 3,7 mm |
| Πλάτος: | 3,7 mm |
| Υψος: | 2,37 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 125 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Διαστάσεις φακού: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | P3737 |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| 3000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Osconiq |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65115A0344 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW pusra2.hw - s6t2 - m4-1, china gw pusra2.hw-s6t2-m4-1 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







