
Gw jtlps3.em - kkkm - xx38-1
Φν=64 ... 76 lm, mountingMethode: sdcm 3, 2700 k (αν=150 ma)
Περιγραφή
Duris® E 2835 GW JTLPS3.em Το Duris® E 2835 Flex προσφέρει πλήρη φάσμα CCT από 1800k έως 6500k, με ευρεία γωνία δέσμης και συμπαγή μορφή (2,8 mm x 3,5 mm). Αυτό είναι το κλειδί για τις συντονισμένες και ομοιογενείς εφαρμογές φωτισμού, όπου το Duris® E 2835 Flex είναι καλύτερα τοποθετημένο σε καμπύλο εξάρτημα όπως στρογγυλό φως οροφής. Το Duris® E 2835 δεν αποτυγχάνει ποτέ να εντυπωσιάσει με την απόδοσή του στο επίπεδο του συστήματος.
Αιτήσεις
- Εσωτερικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: White SMT πακέτο, έγχρωμη διάχυτη ρητίνη σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 1800K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (τύπος.)
- συντήρηση Lumen: αποτελέσματα δοκιμών σύμφωνα με το IESNA LM-80 διαθέσιμο
- esd: 2 kV acc. στο ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- φωτεινή ροή: τύπος . 74 lm @ 4000 k
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 167 lm/w @ 4000 k
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Χρώμα φωτισμού: | Λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 2700 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 64 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 150 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.96 V |
| Μήκος: | 3.25 mm |
| Πλάτος: | 2,7 mm |
| Υψος: | 0,7 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 100 C |
| Σχήμα φακού: | Ορθογώνιο παραλληλόγραμμο |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτος |
| Σειρά: | Gw jtlps3.em |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Διαμόρφωση: | Μονόκλινο |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| 100000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Δοχείο |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65113A9015 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: gw jtlps3.em - kkkm - xx38 - 1, china gw jtlps3.em - kkkm-xx38-1 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







