
Περιγραφή
Duris® E 2835 GW JTLPS1.SM Η έκδοση LED Pre - διαμορφωμένη 2835 με τυπικό αποτύπωμα 2835 παρέχει ανταγωνιστική αξία σε επίπεδο εφαρμογής και συστήματος. Το Duris E2835 CRI80 παρέχει εξαιρετική αποτελεσματικότητα που ενισχύει την εξοικονόμηση ενέργειας στην εφαρμογή φωτισμού, η οποία είναι σημαντική για την υποστήριξη της ρύθμισης της ενεργειακής απόδοσης.
Αιτήσεις
- Εσωτερικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: White SMT πακέτο, έγχρωμη διάχυτη ρητίνη σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 2 kV acc. στο ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- φωτεινή ροή: τύπος . 39.4 lm @ 4000k
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 224 lm/w @ 4000 k
- Σταθερό VF Deep Dimming σε χαμηλό ρεύμα οδήγησης από 1mA
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | SMD-2 |
| Χρώμα φωτισμού: | Δροσερό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 6500 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 43,5 lm |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 CRI |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 65 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.17 V |
| Μήκος: | 3.34 mm |
| Πλάτος: | 2,84 mm |
| Υψος: | 0,66 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 105 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Σχήμα φακού: | Ορθογώνιος |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτος |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Διαμόρφωση: | Μονόκλινο |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| 10000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65113A7746 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW JTLPS1.SM - H7HV - xx51 - 1 - G, China GW JTLPS1.SM-H7HV-XX51-1-G Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







