
GW JTLMS1.em - GWH4-XX52-1
Φν=27.0 ... 34.5 lm, 5700 k (αν=60 ma)
Περιγραφή
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.EM
Το Duris® E 2835 συνδυάζει την καλή αποτελεσματικότητα και μια ευρεία γωνία δέσμης σε συμπαγή μορφή (2,8 mm x 3,5 mm). Αυτό είναι το κλειδί για τις εφαρμογές ομοιογενούς φωτισμού όπου το Duris® E 2835 δεν αποτυγχάνει ποτέ να εντυπωσιάσει με την απόδοσή του στο επίπεδο του συστήματος.
Αιτήσεις
- Εσωτερικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: White SMT πακέτο, έγχρωμη διάχυτη ρητίνη σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 2200K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- συντήρηση Lumen: αποτελέσματα δοκιμών σύμφωνα με το IESNA LM-80 διαθέσιμο
- esd: 2 kV acc. στο ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- φωτεινή ροή: τύπος: 29.2 lm @ 4000 k
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος: 165 lm/w @ 4000 k

|
ype |
Θερμοκρασία χρώματος |
Φωτεινή ροή 1 αν=60 ma φv |
|
GW JTLMS1.em - G7H1-XX510-1 |
2200 K |
21.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS1.em - G9H2-XX58-1 |
2700 K |
24.0 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.em - GVH3-XX57-1 |
3000 K |
25.5 ... 33.0 lm |
|
GW JTLMS1.em - GWH3-XX56-1 |
3500 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JTLMS1.em - GWH4-XX55-1 |
4000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.em - GWH4-XX53-1 |
5000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.em - GWH4-XX52-1 |
5700 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.em - GWH4-XX51-1 |
6500 K |
27.0 ... 34.5 lm |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 5700 K |
| Φωτεινή ένταση: | 8.88 CD |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 27.8 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 60 μ.Μ. |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.95 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 180 MW |
| Μήκος: | 3,5 mm |
| Πλάτος: | 2,8 mm |
| Υψος: | 0,7 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 100 C |
| Σειρά: | GW jtlms1.em |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| 10000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Δοχείο |
| Τύπος: | Mid - LED Power |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65113A2619 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW JTLMS1.em - GWH4 - xx52-1, China GW JTLMS1.em-GWH4-XX52-1 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







