
GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-2
Φν=31.5 ... 39.0 lm, 2700 k (αν=65 ma)
Περιγραφή
Duris ® E 5 GW JDSTS2.EM Πρότυπο (Gen 2)
Εισαγωγή της νέας γενιάς - 2 Duris® E 5 το οποίο συνδυάζει υψηλότερη αποτελεσματικότητα και υψηλότερη ροή σε ένα συμπαγές συντελεστή συμβατό με τη βιομηχανία (5,6 mm x 3,0 mm). Πλήρως συμβατή με τη συσκευή μας Generation-1 για ευκολία αντικατάστασης και αναβάθμισης. Τέλεια κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές ομοιογενούς φωτισμού, όπως σωλήνες και άλλες εσωτερικές εφαρμογές, όπως υποβάθμιση και φωτιστικά γραφεία.
Αιτήσεις
- Εσωτερικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: White SMT πακέτο, έγχρωμη διάχυτη ρητίνη σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 5 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- φωτεινή ροή: τύπος . 36 lm @ 4000k
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 204 lm/w @ 4000k
|
Τύπος |
Θερμοκρασία χρώματος |
Φωτεινή ροή 1 αν=65 ma φv |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 2700 K |
| Φωτεινή ένταση: | 11.4 CD |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 34,5 lm |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός τρέχουσα: | 65 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.75 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 180 MW |
| Μήκος: | 5,6 mm |
| Πλάτος: | 3 mm |
| Υψος: | 0,6 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 100 C |
| Σειρά: | GW jdsts2.em |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| 10000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Δοχείο |
| Τύπος: | LED χαμηλής ισχύος |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65112A8871 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW JDSTS2.EM - H3H7 - A838-1-2, China GW JDSTS2.EM-H3H7-A838-1-2 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







