
GW JCLPS2.em - H3H8-A131-1-2
Φν=31.5 ... 40.5 lm, 6500 k (αν=65 ma)
Περιγραφή
Duris ® E 3 GW JClps2.em (Gen 2)
Παρουσιάζοντας τη νέα γενιά - 2 Duris® E 3 που συνδυάζει υψηλότερη αποτελεσματικότητα και υψηλότερη ροή σε μια συμπαγή βιομηχανία - συμβατό συντελεστή μορφής (3.0 mm x 1.4 mm). Τέλεια κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές ομοιογενούς φωτισμού όπως ο γραμμικός φωτισμός καθώς και οι εφαρμογές που έχουν σχεδιαστεί με λεπτόκοκκο.
Αιτήσεις
- φώτα περιοχής
- downlights/προβολείς
- Ανασυγκρότηση λαμπτήρων
- φωτισμός διάθεσης
- Λάμπα πίνακα
Χαρακτηριστικά
- πακέτο: White SMT πακέτο, έγχρωμη διάχυτη ρητίνη σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 2 kV acc. στο ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- φωτεινή ροή: τύπος . 33.7 lm @ 4000k
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 182 lm/w @ 4000k

|
Τύπος |
Θερμοκρασία χρώματος |
Φωτεινή ροή 1 αν=65 ma φv |
|
GW JClps2.em - H1H8-A838-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H1H8-XX58-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H2H8-A737-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H2H8-XX57-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-A636-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-XX56-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-A535-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-XX55-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-A333-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-XX53-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-A232-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-XX52-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.em - H3H8-A131-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JClps2.em - H3H8-XX51-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | |
| Πακέτο / θήκη: | 3014 |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 6500 K |
| Φωτεινή ένταση: | 9.08 CD |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 27.5 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 65 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.85 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 200 MW |
| Μήκος: | 3.03 mm |
| Πλάτος: | 1,35 mm |
| Υψος: | 0,7 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 100 C |
| Σειρά: | GW jclps2.em |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| 10000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Δοχείο |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65112A8486 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW JClps2.em - H3H8 - A131-1-2, China GW JClps2.em-H3H8-A131-1-2 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







