
GW CSSRM3.PM - N9P2-XX55-1
Φν=360 ... 390 lm, 4000 k (αν=700 ma)
Περιγραφή
Oslon ™ Square GW CSSRM3.PM Πέμπτη γενιά της πλατείας Oslon με βελτιωμένη απόδοση. Τα περισσότερα συμπαγή υψηλή - LED ισχύος με γνωστή ανώτερη ευρωστία, υψηλή αξιοπιστία, μακρά διάρκεια ζωής και χαμηλή θερμική αντίσταση.
Αιτήσεις
- Γεωργία & κηπουρική
- ψυχαγωγία
- εξωτερικός και βιομηχανικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- Πακέτο: Κεραμικό πακέτο SMT με φακό σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 120 βαθμοί (Lambertian Emitter)
- θερμοκρασία χρώματος: 2200K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- φωτεινή ροή: τύπος . 357 lm @ 4000 k, 85 μοίρες
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 182 lm/w @ 4000 k, 85 μοίρες
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 1212 (3030 μετρικό) |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 4000 K |
| Φωτεινή ένταση: | 107 CD |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 334 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 70 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 700 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.8 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 2 W |
| Μήκος: | 3 mm |
| Πλάτος: | 3 mm |
| Υψος: | 2.02 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 125 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Διαστάσεις φακού: | 2,79 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | GW CSSRM3.PM |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| 3000 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Όσλον |
| Τύπος: | LED χαμηλής ισχύος |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65113A7483 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW CSSRM3.PM - N9P2 - xx55-1, China GW CSSRM3.PM-N9P2-XX55-1 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







