
GW CSHPM1.PM - LTMP - A232-1
Φν=150 ... 194 lm, 5700 k (αν=350 ma)
Περιγραφή
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.PM υψηλότερη απόδοση. Χαμηλότερη θερμική αντίσταση. Εκτεταμένο εύρος συνθηκών οδήγησης. Αυτό το LED New Generation της οικογένειας OSLON SSL παρέχει ένα ευρύ πρότυπο ακτινοβολίας που επιτρέπει τέλεια αλληλεπίδραση και διάφορα σχέδια, συμπεριλαμβανομένων των συστάδων LED μίξης χρωμάτων.
Αιτήσεις
- ψυχαγωγία
- Εσωτερικός φωτισμός
- εξωτερικός και βιομηχανικός φωτισμός
Χαρακτηριστικά
- Πακέτο: Κεραμικό πακέτο SMT με φακό σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 150 μοίρες
- θερμοκρασία χρώματος: 3000K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- συντήρηση Lumen: αποτελέσματα δοκιμών σύμφωνα με το IESNA LM-80 διαθέσιμο
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- φωτεινή ροή: τύπος . 153 lm @ 5000 k, 85 μοίρες
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 156 lm/w @ 5000 k, 85 μοίρες
| Προαγωγία | Διαγώνιο |
|---|---|
| Hersteller: | AMS Osram |
| Produktkategorie: | LED Weiße |
| ROHS: | |
| Beleuchtungsfarbe: | Ζεστό λευκό |
| Wellenlänge/farbtemperatur: | 5700 K |
| Lichtstärke: | 35.4 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 144 LM |
| Farbwiedergabe - index - CRI: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 βαθμοί |
| Εάν - durchlassstrom: | 350 MA |
| VF - durchlassspannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Ελάχιστα betriebstemperatur: | - 40 C |
| Maximale Betriebstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.PM |
| Verpackung: | Καρούλι |
| Μάρκε: | AMS Osram |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Ναί |
| Produkt - τύπος: | Λυχνίες LED |
| 600 | |
| Unterkategorie: | Λυχνίες |
| Handelsname: | Όσλον |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Artikel # ψευδώνυμα: | GW CSHPM1.PM - LTMP - A232-1-350-R18 Q65113A5986 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW CSHPM1.PM - LTMP - A232 - 1, China GW CSHPM1.PM - LTMP-A232-1 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







