
GW CSHPM1.EM - LQLS - xx58-1
Φν=121 ... 150 lm, 2700 k (αν=350 ma)
Περιγραφή
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.EM υψηλότερη απόδοση. Χαμηλότερη θερμική αντίσταση. Εκτεταμένο εύρος συνθηκών οδήγησης. Αυτό το LED της οικογένειας OSLON SSL Family New Generation παρέχει ένα ευρύ πρότυπο ακτινοβολίας που επιτρέπει τέλεια αλληλεπίδραση και διάφορα σχέδια, συμπεριλαμβανομένων των συστάδων LED μίξης χρωμάτων.
Αιτήσεις
- ψυχαγωγία
- Εσωτερικός φωτισμός
- Outdoor & Industrial Lighting
Χαρακτηριστικά
- Πακέτο: Κεραμικό πακέτο SMT με φακό σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 150 μοίρες
- θερμοκρασία χρώματος: 2500K - 5000 k
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- φωτεινή ροή: τύπος . 135 lm @ 3000 k, 85 μοίρες
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 135 lm/w @ 3000 k, 85 μοίρες
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 2700 K |
| Φωτεινή ένταση: | 28.8 CD |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 117 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 150 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός τρέχουσα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.85 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 1 W |
| Μήκος: | 3 mm |
| Πλάτος: | 3 mm |
| Υψος: | 1,58 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 125 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Διαστάσεις φακού: | 2.632 mm x 0.88 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | GW CSHPM1.EM |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Χαρακτηριστικά: | ESD: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B), υψηλότερη απόδοση, χαμηλότερη θερμική αντίσταση |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| 600 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Όσλον |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | GW CSHPM1.EM - lslu - xx55-1-350-r18 Q65113A5700 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW CSHPM1.EM - LQLS - xx58 - 1, China GW CSHPM1.em - LQLS-XX58-1 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







