
GW CS8PM1.PM - lrlt - xx54-1
Φν=130 ... 164 lm, 4500 k (αν=350 ma)
Περιγραφή
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.PM υψηλότερη απόδοση. Χαμηλότερη θερμική αντίσταση. Εκτεταμένο εύρος συνθηκών οδήγησης. Αυτό το OSLON SSL Family New Generation LED προσφέρει ένα προ -εστιασμένο μοτίβο ακτινοβολίας καθιστώντας την ιδανική επιλογή για εφαρμογές φωτισμού spot.
Αιτήσεις
- ψυχαγωγία
- Εσωτερικός φωτισμός
- Outdoor & Industrial Lighting
Χαρακτηριστικά
- Πακέτο: Κεραμικό πακέτο SMT με φακό σιλικόνης
- τύπος. Ακτινοβολία: 80 βαθμοί
- θερμοκρασία χρώματος: 3000K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- συντήρηση Lumen: αποτελέσματα δοκιμών σύμφωνα με το IESNA LM-80 διαθέσιμο
- esd: 8 kV acc. σε ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- φωτεινή ροή: τύπος . 155 lm @ 5000 k, 85 μοίρες
- φωτεινή αποτελεσματικότητα: τύπος . 155 lm/w @ 5000 k, 85 μοίρες
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | AMS Osram |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | SMD-2 |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 4500 K |
| Φωτεινή ένταση: | 82 CD |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 155 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 70 |
| Γωνία προβολής: | 80 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός τρέχουσα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.85 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 1 W |
| Μήκος: | 3 mm |
| Πλάτος: | 3 mm |
| Υψος: | 2.21 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 125 C |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | GW CS8PM1.pm |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Μάρκα: | AMS Osram |
| Μέγεθος LED: | 3.1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| 600 | |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Όσλον |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Μέρος # ψευδώνυμα: | Q65111A8246 |
Δημοφιλείς Ετικέτες: GW CS8PM1.PM - lrlt - xx54 - 1, China GW CS8PM1.PM -}}}}}}}}}}
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







