
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά:
• Αντιστοίχιση chipset R/CG/B με περιοχή εκπομπής 2.0mm2 σχεδιασμένη για υψηλής πυκνότητας ρεύματος 0.2/0.3 "Εφαρμογές προβολής PICO
• Πακέτο θερμικά αποδοτικής επιφάνειας (SMT): rthj - b=1.0 o c/w
• Διατίθεται είτε στο "Standard" (SMT) είτε στο pre - τοποθετημένες διαμορφώσεις "Starboard".
• Διαθέσιμη διαμόρφωση συσκευασίας "δεξιού" επιτρέπει την ευκολία αξιολόγησης ή/και άμεσης ολοκλήρωσης του συστήματος.
• 100% επιφανειακές εκπομπές για υψηλή απόδοση συλλογής και χαμηλές οπτικές απώλειες
• Ευρεία γκάμα με τα βέλτιστα κυρίαρχα μήκη κύματος: κόκκινο - κεχριμπάρι 613nm, πράσινο (φιλτραρισμένο φάσμα) 555nm και μπλε 455nm
• Η περιοχή εκπομπής ανά χρώμα επιτρέπει την αποτελεσματικότητα της συλλογής με απλοποιημένη οπτική
• φιλικό προς το περιβάλλον: ROHS και φτάνετε σε συμμόρφωση
• Χαρακτηρισμένη συσχέτιση διαθέσιμη για εφαρμογές προβολής.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Συσκευές φωτισμού |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μονάδες φωτισμού LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Μονάδες LED |
| Αριθμός LED: | 1 LED |
| Χρώμα φωτισμού: | Μπλε |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 455 nm |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 80 lm |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 3 V |
| Πλάτος: | 3,5 mm |
| Μήκος: | 3,5 mm |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Συσκευές φωτισμού |
| Υψος: | 0,7 mm |
| Σχήμα φακού: | Ορθογώνιος |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | LED λαμπτήρες και ενότητες |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 500 |
| Υποκατηγορία: | LED φωτισμός |
Δημοφιλείς Ετικέτες: SFT - 20 - B-F35-EPC, China SFT-20-B-F35-EPC κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







