
Περιγραφή
Το LUXEON 2835 Architectural είναι μια συλλογή συμπαγών συσκευών που επιτρέπει τη σχεδιαστική ελευθερία και παρέχει μια ανώτερη συνολική λύση συστήματος όταν ένα έργο απαιτεί υψηλή απόδοση αυλού και καλή απόδοση. Με βιομηχανικό πρότυπο, το LUXEON 2835 Architectural είναι η τέλεια αναβάθμιση για άλλα προϊόντα 2835 και άλλες κοινές προσφορές μεσαίας ισχύος. Το LUXEON 2835 Architectural είναι στοχευμένο σε χρώμα για τις ανάγκες εφαρμογής και προσφέρει αποτελεσματικότητα και αξιοπιστία για μια ποικιλία εφαρμογών.
Προσδιορισμός
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | Αξία Ακινήτου |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Lumileds |
| Κατηγορία προϊόντος: | Λευκό LED |
| RoHS: | Περισσότερες Πληροφορίες |
| προϊόν: | Λευκά LED |
| Στυλ εγκατάστασης: | SMD/SMT |
| Πακέτο/Θήκη: | 2835 |
| Χρώμα φωτισμού: | Cool White |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 5700 K |
| Φωτεινή ροή / ροή ακτινοβολίας: | 29,3 λμ |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων - CRI: | 80 |
| Γωνία εμφάνισης: | 120 μοίρες |
| Εάν - Προώθηση ρεύματος: | 60 mA |
| Vf - Μπροστινή τάση: | 3 V |
| Αξιολόγηση ισχύος: | 180 mW |
| μήκος: | 3,5 χλστ |
| πλάτος: | 2,8 χλστ |
| ψηλά: | 0,65 χλστ |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 105 C |
| Χρώμα φακού: | Φιμέ |
| Μέγεθος φακού: | 2,95 mm x 2,53 mm |
| Σχήμα φακού: | Ορθογώνιος |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτη |
| σειρά: | LUXEON 2835 E |
| Πακέτο: | Καρούλι |
| εμπορικό σήμα: | Lumileds |
| Ευαισθησία στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λευκά LED |
| Εργοστασιακή ποσότητα συσκευασίας: | 4000 |
| Υποκατηγορίες: | LED |
| Επωνυμία: | LUXEON 2835 |
| τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Βάρος μονάδας: | 49 mg |
Δημοφιλείς Ετικέτες: l128-5780ea3500001, Κίνα l128-5780ea3500001 κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:L130-4070003000X21
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







