
Περιγραφή
Το Luxeon MZ είναι ένα Undomed Multi - Die LED που έχει σχεδιαστεί για να επιτρέπει την υπαίθρια και βιομηχανικές εφαρμογές με όλα τα χαρακτηριστικά του Luxeon M, συμπεριλαμβανομένου του πανομοιότυπου αποτυπώματος συγκόλλησης, αλλά επιτρέποντας τον αυστηρότερο έλεγχο δέσμης και την υψηλότερη διάτρηση λόγω ενός μικρότερου φαινομενικού μεγέθους πηγής. Με την ελευθερία από την Binning και την κορυφαία απόδοση, το Luxeon MZ πέφτει μέσα σε μια ενιαία ελλείμματα Macadam 3 ή 5 σταδίων επικεντρωμένη στο ANSI για να εξασφαλίσει τη συνοχή των χρωμάτων από LED σε LED, παρέχοντας υψηλή αποτελεσματικότητα και υψηλή πυκνότητα ροής από μια ομοιόμορφη πηγή με σφιχτό συσχετισμένο έλεγχο θερμοκρασίας χρώματος. Η ανώτερη ποιότητα του φωτός, ο όγκος των αυλών και η αποτελεσματικότητα του πραγματικού κόσμου επιτρέπουν την κορυφαία απόδοση και την αποτελεσματική ανάπτυξη λύσεων σε μια ευρεία ποικιλία τμημάτων φωτισμού.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Αυλές |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | SMD-2 |
| Χρώμα φωτισμού: | Ουδέτερο λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 4000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 840 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 700 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 12 V |
| Μήκος: | 4,2 mm |
| Πλάτος: | 4 mm |
| Υψος: | 0,74 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 120 C |
| Χρώμα φακού: | Χρωματισμένος |
| Σχήμα φακού: | Πλατεία |
| Σειρά: | Λουύγκο Μαζ |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Μάρκα: | Αυλές |
| Μέγεθος LED: | 4,2 mx 4 mm x 0,74 mm |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 500 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Λουξέον |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Βάρος μονάδας: | 0,037051 ουγκιά |
Δημοφιλείς Ετικέτες: LMZ8-SW40, China LMZ8-SW40 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







