
L1HX-359020000000000
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 3500 Κ 90-CRI, Luxeon HL2X
Περιγραφή
Το Luxeon HL2X είναι ένα υψηλό - Power Domed Emitter που σχεδιάστηκε ειδικά για υπαίθριες και βιομηχανικές εφαρμογές όπως φώτα δρόμου και υψηλά φωτιστικά. Το πακέτο έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ανώτερη απόδοση, αποτελεσματικότητα, σταθερότητα χρώματος και μακροζωία ανεξάρτητα από την εφαρμογή ή το περιβάλλον. Το Luxeon HL2X χρησιμοποιεί ένα πακέτο 3535 βιομηχανικού προτύπου με αποτύπωμα 3-stripe. Αυτή η συμβατότητα επιτρέπει την αποτελεσματική και απλούστερη μετατροπή στην καλύτερη απόδοση του Luxeon HL2X από οποιαδήποτε άλλη παρόμοια πλατφόρμα.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Αυλές |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Περιορισμοί αποστολής: |
Το Mouser δεν πωλεί επί του παρόντος αυτό το προϊόν στην περιοχή σας. |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 1414 (3535 μετρική) |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 3500 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 230 lm |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 90 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 700 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.83 V |
| Μήκος: | 3,45 mm |
| Πλάτος: | 3,45 mm |
| Υψος: | 2,27 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 85 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Διαστάσεις φακού: | 3.15 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Καθαρός |
| Σειρά: | Luxeon HL2X |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Αυλές |
| Ευαίσθητο στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 1000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
Δημοφιλείς Ετικέτες: L1HX-3590200000000, Κίνα L1HX-3590200000000 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







