
L1C1-4080000000000
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 4000 K 80-CRI, Luxeon C Χρώμα
Περιγραφή
Η έγχρωμη γραμμή Luxeon C είναι ένα οπτικά προηγμένο χαρτοφυλάκιο χρώματος και λευκών LED. Σχεδιασμένο για άψογη ανάμιξη χρώματος, η Luxeon C έγχρωμη γραμμή έχει ένα εστιακό μήκος για όλα τα χρώματα, τα οποία παρέχουν συνεπή μοτίβα ακτινοβολίας από τη δευτερογενή οπτική και μεγιστοποιεί την οπτική απόδοση. Με το χαμηλό σχεδιασμό του θόλου, διατηρεί το αποτελεσματικό μέγεθος της πηγής μικρό μικρό, ενώ εξακολουθεί να βελτιώνει την εξαγωγή φωτός. Σχεδιασμένο για ομαλή ανάμειξη χρώματος και μέγιστη διάτρηση, η Luxeon C Color Line είναι η βέλτιστη λύση LED για εφαρμογές αρχιτεκτονικής, ψυχαγωγίας και έκτακτης ανάγκης.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Αυλές |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 0808 (2020 μετρικό) |
| Χρώμα φωτισμού: | Ουδέτερο λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 4000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 113 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 150 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.75 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 1 W |
| Μήκος: | 2 mm |
| Πλάτος: | 2 mm |
| Υψος: | 1,35 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 135 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Διαστάσεις φακού: | 2 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Καθαρός |
| Σειρά: | Λουξέον γ |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Αυλές |
| Μέγεθος LED: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 1000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Λουξέον |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Βάρος μονάδας: | 0.012848 ουγκιά |
Δημοφιλείς Ετικέτες: L1C1-40800000000, Κίνα L1C1-4080000000000 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







