
L130-2790001400001
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 2700 Κ 90-CRI, Luxeon 3014
Περιγραφή
Το Luxeon 3014 έχει ένα συμπαγές μέγεθος πακέτου 3,0mm x 1,4mm x 0,70mm - ιδανικό για την επίτευξη ομοιόμορφης εξόδου φωτός όπου ο χώρος είναι περιορισμένος, όπως γραμμικές εφαρμογές, φωτισμός σωλήνων και σήμανση. Το Luxeon 3014 είναι ζεστό - χρώμα στοχευμένο σε θερμοκρασία διασταύρωσης 65 βαθμών, εξασφαλίζοντας τη συνέπεια των χρωμάτων και την καθιέρωση των προτύπων ANSI σε συνθήκες λειτουργίας.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Αυλές |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 3014 |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 2700 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 20 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 90 |
| Γωνία προβολής: | 116 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 60 μ.Μ. |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 3.1 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 180 MW |
| Μήκος: | 3 mm |
| Πλάτος: | 1,4 mm |
| Υψος: | 0,75 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 105 C |
| Χρώμα φακού: | Χρωματισμένος |
| Διαστάσεις φακού: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Σχήμα φακού: | Ορθογώνιος |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτος |
| Σειρά: | Λουξέον 3014 |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Αυλές |
| Ευαίσθητη στην υγρασία: | Ναί |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 3000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Λουξέον |
| Τύπος: | Mid - LED Power |
| Βάρος μονάδας: | 0.401976 oz |
Δημοφιλείς Ετικέτες: L130-2790001400001, Κίνα L130-2790001400001 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Ένα ζευγάρι:L1C1-CYN10000000
Επόμενη:L1HX-2780200000000
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







