
XteAwt - e0-0000-000000ke7
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 3000 K MIN - CRI XLAMP XTEAWT
Περιγραφή
Βελτιστοποιημένο για κατευθυντικές, υψηλές εφαρμογές - Lumen, από εσωτερικές και εξωτερικές έως φορητές και εκσυγχρονισμούς λαμπτήρων, το XLAMP® XT - E LED προσφέρει υψηλή απόδοση και υψηλή αξιοπιστία στο αποτύπωμα XP/XT του κλάδου. Το LED XT - E προσφέρει τα οφέλη της πλατφόρμας XT/XP - Compact και αποδεδειγμένο 3,45 mm x 3,45 mm και καθιερωμένο οικοσύστημα - που ενεργοποιεί τους κατασκευαστές φωτισμού για να απλοποιήσει τη διαδικασία σχεδιασμού και να συντομεύσει το χρόνο στην αγορά.
Το XT - e LED είναι διαθέσιμο σε βασιλικό μπλε και λευκό. Το XT - E White LED προσφέρει μια επιλογή υψηλής αποτελεσματικότητας. Σε αυτό το έγγραφο, ο όρος White υποδηλώνει το λευκό XT - E LED ανεξάρτητα από την αποτελεσματικότητά του. Οι όροι Standard και υψηλής αποτελεσματικότητας χρησιμοποιούνται όταν είναι απαραίτητο για τη διαφοροποίηση της απόδοσης της υψηλής αποτελεσματικότητας XT - E LED από το XT - E LED χωρίς την επιλογή υψηλής αποτελεσματικότητας.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Cree LED |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 1414 (3535 μετρική) |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 3000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 156 LM |
| Γωνία προβολής: | 115 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.77 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 1 W |
| Μήκος: | 3,45 mm |
| Πλάτος: | 3,45 mm |
| Υψος: | 2,36 mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 150 C |
| Χρώμα φακού: | Κίτρινος |
| Διαστάσεις φακού: | 3.06 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτος |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Cree LED |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 1000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Τύπος: | LED χαμηλής ισχύος |
Δημοφιλείς Ετικέτες: XTEAWT - e0 - 0000-000000KE7, China XTEAWT-E0-0000-000000KE7 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







