
XQEAPA-00-0000-000000901
Ενιαία έγχρωμη λυχνία κεχριμπάρι, 80,6lm
Περιγραφή
Τα LED XLAMP® XQ - E διατίθενται σε δύο εκδόσεις: υψηλή πυκνότητα και υψηλή ένταση. Το XQ - E LED υψηλής πυκνότητας επιτρέπει στους κατασκευαστές φωτισμού να μειώσουν σημαντικά το μέγεθος και το συνολικό κόστος των φωτιστικών LED τους έναντι παρόμοιας απόδοσης 3,5 - MM LED αποτυπώσεων, χωρίς να θυσιάζουν την απόδοση, την αποτελεσματικότητα ή την αξιοπιστία. Ο συνδυασμός της οπτικής συμμετρίας του XQ - e, σταθερός σχεδιασμός σε όλες τις διαμορφώσεις και το μικροσκοπικό αποτύπωμα 1,6 mm x 1,6 mm απλοποιεί την κατασκευή και το σχεδιασμό, ενώ παράλληλα παρέχει εξαιρετική ανάμειξη χρωμάτων. Το νέο XQ - E LED υψηλής έντασης χρησιμοποιεί ένα καινοτόμο πρωτογενές οπτικό σχεδιασμό βελτιστοποιημένο για να παρέχει μέγιστη Candela, ειδικά μέσω της δευτερεύουσας οπτικής στενής δέσμης.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Cree LED |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μονή LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | 1616 (4040 μετρική) |
| Χρώμα φωτισμού: | Κορσοκάρμ |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 80,6 lm |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.9 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 3 W |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Διαστάσεις φακού: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Διάχυτος |
| Σειρά: | Xqeapa |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Cree LED |
| Υψος: | 1,68 mm |
| Μέγεθος LED: | 1,6 mm x 1,6 mm x 1,68 mm |
| Μήκος: | 1,6 mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 150 C |
| Τύπος προϊόντος: | Μονή LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 2000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Xlamp |
| Τύπος: | Μονή LED |
| Γωνία προβολής: | 115 βαθμοί |
| VR - αντίστροφη τάση: | 1 V |
| Πλάτος: | 1,6 mm |
| Βάρος μονάδας: | 0,014417 ουγκιά |
Δημοφιλείς Ετικέτες: XQEAPA-00-0000-000000901, Κίνα XQEAPA-00-0000-000000901 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







