
Xpgdwt - u1-0000-00fe2
White LEDs White 5700 K 90 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Περιγραφή
Οι LED XLAMP® XP - G3 είναι βελτιστοποιημένες για κατευθυντικές, υψηλές εφαρμογές φωτισμού Lumen, όπου η αποτελεσματικότητα και ο οπτικός έλεγχος είναι κρίσιμες, όπως ο δρόμος, η φορητή και η κηπουρική. Η πλατφόρμα Compact και αποδεδειγμένη πλατφόρμα XP 3,45 -mm διαθέτει ένα εξαιρετικό οικοσύστημα οπτικών και λύσεων συστήματος, επιτρέποντας στους κατασκευαστές φωτισμού να απλοποιήσουν τη διαδικασία σχεδιασμού τους και να συντομεύσουν το χρόνο -προειδοποιητικού.
XP - LED G3 είναι διαθέσιμα σε δύο διαφορετικές λευκές και βασιλικές μπλε εκδόσεις: Standard & S Line. XP - G3 Η φωτογραφία RED είναι διαθέσιμη στην έκδοση γραμμής S. Η White Standard Version παραδίδει το καλύτερο - στο - κλάση TM -21 Lifetimes και σταθερότητα χρώματος με την πάροδο του χρόνου. Οι εκδοχές γραμμής S του λευκού, του βασιλικού μπλε και της φωτογραφίας κόκκινο παρέχουν βελτιωμένη απόδοση, καλύτερη - σε - αντίσταση θείου κλάσης και καλύτερο σύστημα - αξιοπιστία επιπέδου μέσω των κύκλων μεταγωγής και dimming. Με αυτές τις εκδόσεις γραμμής S, η CREE LED προσφέρει τεχνολογία LED υψηλής ισχύος που βελτιστοποιείται τόσο για τις εφαρμογές φωτισμού γενικών όσο και για την κηπουρική όπου οι αισθητήρες και η αλλαγή γίνονται συνηθισμένες.
Σε αυτό το έγγραφο, οι όροι White, Royal Blue και Photo Red υποδηλώνουν το λευκό, το βασιλικό μπλε ή το κόκκινο XP - G3 LED ανεξάρτητα από τα χαρακτηριστικά του κανονικού ή S Οι όροι Standard και S Line χρησιμοποιούνται όταν είναι απαραίτητο για τη διαφοροποίηση της εκτέλεσης του τυπικού XP - G3 LED από το XP - G3 LED με την επιλογή S LINE.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Cree LED |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | SMD-2 |
| Χρώμα φωτισμού: | Δροσερό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 5700 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 122 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 90 |
| Γωνία προβολής: | 125 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.7 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 1 W |
| Μήκος: | 3,45 mm |
| Πλάτος: | 3,45 mm |
| Υψος: | 2,26 mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 85 C |
| Χρώμα φακού: | Κίτρινος |
| Διαστάσεις φακού: | 3.06 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | Xlamp xp - g3 |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Cree LED |
| Μέγεθος LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 1000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| Βάρος μονάδας: | 0.003527 ουγκιά |
Δημοφιλείς Ετικέτες: XPGDWT - u1 - 0000-00FE2, China XPGDWT-U1-0000-00FE2 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







