
XPGBWT - H1-0000-00DZ7
Λευκές λυχνίες λευκές 3000 K 80-CRI, XLAMP XPGBWT
Περιγραφή
Το αρχικό XLAMP® XP - G2 LED πρωτοστάτησε σε ένα ευρύ σύνολο εφαρμογών LED για τη βιομηχανία, συμπεριλαμβανομένου του υπαίθριου φωτισμού και της περιοχής, και από τότε έχει χρησιμεύσει ως προτιμώμενη επιλογή από κατασκευαστές που απαιτούν προηγμένη παραγωγή, αποτελεσματικότητα και οπτικό έλεγχο. Η συμπαγής και αποδεδειγμένη πλατφόρμα XP 3,45 -mm διαθέτει ένα εξαιρετικό οικοσύστημα των διαθέσιμων λύσεων οπτικών και συστημάτων, επιτρέποντας στους κατασκευαστές φωτισμού να απλοποιήσουν τη διαδικασία σχεδιασμού τους και να συντομεύσουν το χρόνο στην αγορά. XP - LED G2 είναι τώρα διαθέσιμα σε δύο διαφορετικές λευκές εκδόσεις: Τυπική και υψηλή αποτελεσματικότητα (HE). Το XP - G2 Standard είναι το ίδιο προϊόν επανάληψης που επέτρεψε ένα ευρύ σύνολο νέων εφαρμογών LED για κεραμικά υψηλά - LED ισχύος. Η νέα έκδοση υψηλής αποτελεσματικότητας επεκτείνει αυτήν την κληρονομιά με αναβάθμιση drop -in για τα υπάρχοντα σχέδια βελτιστοποιημένα γύρω από τα LED XP -G2. XP -G2 LED LEABERALE CREE LED LED Η πιο πρόσφατη υψηλή - τεχνολογία τσιπ για να παραδώσει 25 % περισσότερη απόδοση φωτός μέσω υψηλότερου μέγιστου ρεύματος 2000 MA και υψηλότερη αποτελεσματικότητα.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Cree LED |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Χρώμα φωτισμού: | Ζεστό λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 3000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 107 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 80 |
| Γωνία προβολής: | 120 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 350 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.72 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 1 W |
| Μήκος: | 3,45 mm |
| Πλάτος: | 3,45 mm |
| Υψος: | 2,36 mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 85 C |
| Χρώμα φακού: | Αχρωμος |
| Διαστάσεις φακού: | 3.06 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Καθαρός |
| Σειρά: | Xlamp xp - g2 |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Συσκευασία: | Ταινία κοπής |
| Συσκευασία: | Ποντίκι |
| Μάρκα: | Cree LED |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 1000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Xlamp |
| Τύπος: | LED χαμηλής ισχύος |
| Βάρος μονάδας: | 0.003527 ουγκιά |
Δημοφιλείς Ετικέτες: XPGBWT - H1 - 0000-00DZ7, China XPGBWT-H1-0000-00DZ7 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







