
XMLBWT-00-0000-000BT50E5
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 4000 K 70-CRI, XLAMP XMLBWT
Περιγραφή
Το XLAMP® XM - L2 LED βασίζεται στην πρωτοφανή απόδοση της αρχικής XM - L, αυξάνοντας την έξοδο Lumen έως και 20%, παρέχοντας μια ενιαία πηγή LED LED για ακριβή οπτικό έλεγχο. Το XM - L2 LED μοιράζεται το ίδιο μηχανικό και οπτικό αποτύπωμα με το αρχικό XM - L, παρέχοντας μια απρόσκοπτη διαδρομή αναβάθμισης και συντομευμένο κύκλο σχεδιασμού. Το XLAMP XM - L2 LED είναι η ιδανική επιλογή για εφαρμογές φωτισμού όπου απαιτούνται υψηλή έξοδος φωτός και μέγιστη αποτελεσματικότητα, όπως λαμπτήρες LED, εξωτερικός φωτισμός, φορητός φωτισμός, εσωτερικός φωτισμός και ηλιακή - τροφοδοτείται.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Cree LED |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| Rohs: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λυχνίες LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | SMD-2 |
| Χρώμα φωτισμού: | Ουδέτερο λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 4000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 260 lm |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 70 |
| Γωνία προβολής: | 125 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 700 MA |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 2.85 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 10 W |
| Μήκος: | 5 mm |
| Πλάτος: | 5 mm |
| Υψος: | 3.02 mm |
| Διαστάσεις φακού: | 4,52 mm |
| Σχήμα φακού: | Θόλος |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | Xmlbwt |
| Συσκευασία: | Καρούλι |
| Μάρκα: | Cree LED |
| Μέγεθος LED: | 5 mm x 5 mm x 3,02 mm |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 1000 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Xlamp |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
| VR - αντίστροφη τάση: | 5 V |
| Βάρος μονάδας: | 0.007055 oz |
Δημοφιλείς Ετικέτες: XMLBWT-00-0000-000BT50E5, Κίνα XMLBWT-00-0000-000BT50E5 Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







