
CXA3070-0000-000NT0AD40F
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 4000 Κ 75-CRI, XLAMP CXA3070-36V
Περιγραφή
Η συστοιχία LED XLAMP® CXA3070 επεκτείνει την οικογένεια των ενσωματωμένων συστοιχιών CREE LED, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις σε μια εύκολη - έως - χρησιμοποιήστε την πλατφόρμα. Με την αξιοπιστία της κατηγορίας LED XLAMP LED, η επιφάνεια εκπομπής CXA3070 επιτρέπει τόσο κατευθυντικές όσο και μη κατευθυνόμενες εφαρμογές φωτισμού και φωτεινά σχέδια και σχέδια λαμπτήρων. Διατίθεται σε συνέπεια 2 βημάτων, 3 σταδίων και 4 βημάτων και με οπτική πηγή 23 χιλιοστών, το CXA3070 φέρνει νέα επίπεδα ροής και αποτελεσματικότητας σε αυτόν τον μορφή παράγοντα. Ο οδηγός σχεδιασμού LED της οικογένειας CX παρέχει βασικές πληροφορίες σχετικά με τις απαιτήσεις για τη χρήση του CXA3070 LED με επιτυχία σε σχέδια φωτιστικών.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Cree LED |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λευκά LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | COB - chip - στο - πίνακα |
| Χρώμα φωτισμού: | Ουδέτερο λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 4000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 9000 lm |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 70 |
| Γωνία προβολής: | 115 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 1.9 A |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 36.2 V |
| Μήκος: | 27,35 mm |
| Πλάτος: | 27,35 mm |
| Υψος: | 1,7 mm |
| Χρώμα φακού: | Χρωματισμένος |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | CXA3070 |
| Συσκευασία: | Δίσκος |
| Μάρκα: | Cree LED |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 100 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Εμπορικό όνομα: | Xlamp |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
Δημοφιλείς Ετικέτες: CXA3070-0000-000NT0AD40F, China CXA3070-0000-000NT0AD40F Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







