
CXA1507-0000-000N0UF240G
Λευκές λυχνίες ΛΕΥΚΟ 4000 K 90-CRI, XLAMP CXA1507-36V
Περιγραφή
Η συστοιχία LED XLAMP® CXA1507 επεκτείνει την οικογένεια των υψηλής ροής, πολλαπλών τερματικών συστοιχιών Cree LED σε μια μικρότερη πλατφόρμα εύκολης χρήσης. Με την αξιοπιστία της κατηγορίας LED XLAMP LED, η μικρή, ομοιόμορφη επιφάνεια εκπομπής CXA1507 επιτρέπει τόσο κατευθυντικές όσο και μη κατευθυνόμενες εφαρμογές φωτισμού, συμπεριλαμβανομένων των σχεδίων αναβάθμισης λαμπτήρων και φωτιστικών. Διατίθεται σε συνέπεια 2 βημάτων, 3 σταδίων και 4 βημάτων και με οπτική πηγή 9 χιλιοστών, το CXA1507 φέρνει νέα επίπεδα ροής και αποτελεσματικότητας σε αυτόν τον μορφή παράγοντα. Ο οδηγός σχεδιασμού LED της οικογένειας CX παρέχει βασικές πληροφορίες σχετικά με τις απαιτήσεις για τη χρήση του CXA1507 LED με επιτυχία σε σχέδια φωτιστικών.
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Κατασκευαστής: | Cree LED |
| Κατηγορία προϊόντων: | Λυχνίες LED |
| ROHS: | Καθέκαστα |
| Προϊόν: | Λευκά LED |
| Στυλ στήριξης: | SMD/SMT |
| Πακέτο / θήκη: | COB - chip - στο - πίνακα |
| Χρώμα φωτισμού: | Ουδέτερο λευκό |
| Μήκος κύματος/θερμοκρασία χρώματος: | 4000 K |
| Φωτεινή ροή/ροή ακτινοβολίας: | 680 LM |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος - CRI: | 90 |
| Γωνία προβολής: | 115 βαθμοί |
| Εάν - προς τα εμπρός ρεύμα: | 200 μ.Μ. |
| VF - Προώθηση της τάσης: | 36 V |
| Βαθμολογία ισχύος: | 14.8 W |
| Μήκος: | 15,85 mm |
| Πλάτος: | 15,85 mm |
| Υψος: | 1,7 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | - 40 C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | + 85 C |
| Χρώμα φακού: | Χρωματισμένος |
| Διαστάσεις φακού: | 8,9 mm |
| Σχήμα φακού: | Στρογγυλός |
| Διαφάνεια φακού: | Σαφής |
| Σειρά: | CXA1507 |
| Συσκευασία: | Σωλήνας |
| Μάρκα: | Cree LED |
| Μέγεθος LED: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Τύπος προϊόντος: | Λυχνίες LED |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίου: | 100 |
| Υποκατηγορία: | Λυχνίες |
| Τύπος: | LED υψηλής ισχύος |
Δημοφιλείς Ετικέτες: CXA1507-0000-000N0UF240G, China CXA1507-0000-000N0UF240G Κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







